Arašídový krém s hořkou čokoládou
Arašídový krém s hořkou čokoládou Prvotřídní arašídy a...
Prvotřídní arašídy a rodinná čokoláda
Nasucho pražené arašídy a kvalitní hořká čokoláda tvoří poctivou kombinaci s plnou chutí a mimořádně jemnou konzistencí. Výsledkem je vyvážený krém, ve kterém vyniká intenzita arašídů, jemná hořkost čokolády a textura, která dělá z každé lžičky opravdu příjemný zážitek.
| FitMar | Běžné krémy | |
|---|---|---|
| Bílkoviny | 20 % z kvalitních zdrojů | maximálně 6 % |
| Cukr | až 3x méně | více než 56 % |
| Vláknina | 8 % | běžně neuvedeno |
| Palmový olej a aditiva | ✅ 100 % bez | ❌ Obsahují palmáč i chemii |
Díky vysokému obsahu arašídů je náš krém bohatý na rostlinné bílkoviny, omega 6 mastné kyseliny, vitamíny B1, B3, B5, B6, B9 a antioxidant Q10. Protože nám na kvalitě velmi záleží, vyrábíme krémy z prvotřídních arašídů, které poctivě meleme. Právě díky tomu mají naše ořechová másla extra jemnou chuť.
65 % arašídy pražené nasucho, 25 % kvalitní hořká čokoláda - minimální obsah kakaa 60 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 - sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), 10 % kokosový olej.
Alergeny: Arašídy, sója. Může obsahovat mléko a další skořápkové plody.
| Energetická hodnota | 2 661 kJ / 640 kcal |
| Tuky | 51,4 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 18,6 g |
| Sacharidy | 23,3 g |
| – z toho cukry | 14,9 g |
| Vláknina | 8 g |
| Bílkoviny | 20 g |
| Sůl | 0,09 g |
Pro docílení tekuté konzistence krému uchovávejte v pokojové teplotě. Pro docílení tuhé konzistence krému uchovávejte v chladu a temnu. Naše ořechová másla neobsahují žádné stabilizátory ani ztužovače. V chladnějším období mohou být krémy tužší nebo hrudkovité s tukovými kuličkami – stačí sklenici na cca 20-30 sekund zahřát v mikrovlnné troubě (bez víčka) a promíchat. Krém se krásně uvolní a provoní. V teplejším období se může vytvořit tenká vrstva oleje nebo bílé skvrny. Jde o přirozený jev, před konzumací stačí lehce zahřát a promíchat.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | oříškové krémy FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | 25% hořká čokoláda, 65% arašídy pražené nasucho, 10 % kokosový olej |
| Použité suroviny | Arašídy, hořká čokoláda |
| Trvanlivost | 12 měsíců od data výroby |
| Úprava | krém |
| Země původu | Česká republika |
| Skladování | Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem., Na povrchu krému se může vytvořit vrstva oleje nebo tukové bílé skvrnky (v závislosti na teplotě). Jedná se o přírodní jev, před konzumací stačí promíchat., Po otevření spotřebujte do 3 měsíců |
| Vlastnosti | bez konzervantů, bez barviv a lepku, bez palmového oleje, vhodné pro vegany |
| Balení | sklenice 190g, sklenice 320 g, sklenice 3x320g |
| Alergeny | arašídy, sojový lecithin, může obsahovat stopy mléka, může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů |
| EAN – 190g | 8594226370051 |
| EAN – 320g | 8594226370068 |
Prvotřídní arašídy a rodinná čokoláda
Nasucho pražené arašídy a kvalitní hořká čokoláda tvoří poctivou kombinaci s plnou chutí a mimořádně jemnou konzistencí. Výsledkem je vyvážený krém, ve kterém vyniká intenzita arašídů, jemná hořkost čokolády a textura, která dělá z každé lžičky opravdu příjemný zážitek.
| FitMar | Běžné krémy | |
|---|---|---|
| Bílkoviny | 20 % z kvalitních zdrojů | maximálně 6 % |
| Cukr | až 3x méně | více než 56 % |
| Vláknina | 8 % | běžně neuvedeno |
| Palmový olej a aditiva | ✅ 100 % bez | ❌ Obsahují palmáč i chemii |
Díky vysokému obsahu arašídů je náš krém bohatý na rostlinné bílkoviny, omega 6 mastné kyseliny, vitamíny B1, B3, B5, B6, B9 a antioxidant Q10. Protože nám na kvalitě velmi záleží, vyrábíme krémy z prvotřídních arašídů, které poctivě meleme. Právě díky tomu mají naše ořechová másla extra jemnou chuť.
65 % arašídy pražené nasucho, 25 % kvalitní hořká čokoláda - minimální obsah kakaa 60 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 - sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), 10 % kokosový olej.
Alergeny: Arašídy, sója. Může obsahovat mléko a další skořápkové plody.
| Energetická hodnota | 2 661 kJ / 640 kcal |
| Tuky | 51,4 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 18,6 g |
| Sacharidy | 23,3 g |
| – z toho cukry | 14,9 g |
| Vláknina | 8 g |
| Bílkoviny | 20 g |
| Sůl | 0,09 g |
Pro docílení tekuté konzistence krému uchovávejte v pokojové teplotě. Pro docílení tuhé konzistence krému uchovávejte v chladu a temnu. Naše ořechová másla neobsahují žádné stabilizátory ani ztužovače. V chladnějším období mohou být krémy tužší nebo hrudkovité s tukovými kuličkami – stačí sklenici na cca 20-30 sekund zahřát v mikrovlnné troubě (bez víčka) a promíchat. Krém se krásně uvolní a provoní. V teplejším období se může vytvořit tenká vrstva oleje nebo bílé skvrny. Jde o přirozený jev, před konzumací stačí lehce zahřát a promíchat.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | oříškové krémy FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | 25% hořká čokoláda, 65% arašídy pražené nasucho, 10 % kokosový olej |
| Použité suroviny | Arašídy, hořká čokoláda |
| Trvanlivost | 12 měsíců od data výroby |
| Úprava | krém |
| Země původu | Česká republika |
| Skladování | Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem., Na povrchu krému se může vytvořit vrstva oleje nebo tukové bílé skvrnky (v závislosti na teplotě). Jedná se o přírodní jev, před konzumací stačí promíchat., Po otevření spotřebujte do 3 měsíců |
| Vlastnosti | bez konzervantů, bez barviv a lepku, bez palmového oleje, vhodné pro vegany |
| Balení | sklenice 190g, sklenice 320 g, sklenice 3x320g |
| Alergeny | arašídy, sojový lecithin, může obsahovat stopy mléka, může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů |
| EAN – 190g | 8594226370051 |
| EAN – 320g | 8594226370068 |
Omrkněte ještě tyto poklady