Arašídy wasabi
Arašídy Wasabi Křupavá kombinace asijské ostrosti Představte si...
Křupavá kombinace asijské ostrosti
Představte si to: ležíte na gauči u oblíbeného filmu nebo napínavého zápasu a v ruce máte svou tajnou zbraň. Křupavé arašídy s pikantním wasabi vás zaručeně nezradí.

Arašídy jsou semena podzemnice olejné, což znamená, že jsou ve skutečnosti luštěnina. Mají proto unikátní nutriční profil a jsou skvělým zdrojem bílkovin i dalších živin, které podporují zdravý životní styl. V kombinaci s ostrou wasabi krustou tvoří dokonalý snack, který zažene chuť na slané.

Arašídy 29 %, pšeničná mouka, modifikovaný a kukuřičný škrob, cukr, slunečnicový olej, sójová omáčka, dextrin, wasabi 0,27 %, sůl, barvivo E141i, E500, E503, chilli koření.
Alergeny: Arašídy, lepek (pšenice), sója.
| Energetická hodnota | 1 789 kJ / 425 kcal |
| Tuky | 13,9 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 3 g |
| Sacharidy | 65 g |
| – z toho cukry | 18 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 9 g |
| Sůl | 0,6 g |
Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření obal dobře uzavřete, aby si arašídy zachovaly svou dokonalou křupavost.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | ořechy balené FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | Složení: Arašídy 29 %, pšeničná mouka, modifikovaný a kukuřičný škrob, cukr, slunečnicový olej, sójová omáčka, dextrin, wasabi 0,27 %, sůl, barvivo E141i, E500, E503, chilli koření ALERGENY JSOU PODTRŽENY, může obsahovat jinÉ skořápkovÉ plody, může obsahovat lískovÉ ořechy, lepek, soja, |
| Úprava | Arašídy v těstíčku |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | Skladujte v suchu a temnu a chraňte před přímým slunečním zářením. |
| Balení | 250g, 500g |
| EAN – 250g | 8594226370174 |
| EAN – 500g | 8594226370181 |
Křupavá kombinace asijské ostrosti
Představte si to: ležíte na gauči u oblíbeného filmu nebo napínavého zápasu a v ruce máte svou tajnou zbraň. Křupavé arašídy s pikantním wasabi vás zaručeně nezradí.

Arašídy jsou semena podzemnice olejné, což znamená, že jsou ve skutečnosti luštěnina. Mají proto unikátní nutriční profil a jsou skvělým zdrojem bílkovin i dalších živin, které podporují zdravý životní styl. V kombinaci s ostrou wasabi krustou tvoří dokonalý snack, který zažene chuť na slané.

Arašídy 29 %, pšeničná mouka, modifikovaný a kukuřičný škrob, cukr, slunečnicový olej, sójová omáčka, dextrin, wasabi 0,27 %, sůl, barvivo E141i, E500, E503, chilli koření.
Alergeny: Arašídy, lepek (pšenice), sója.
| Energetická hodnota | 1 789 kJ / 425 kcal |
| Tuky | 13,9 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 3 g |
| Sacharidy | 65 g |
| – z toho cukry | 18 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 9 g |
| Sůl | 0,6 g |
Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření obal dobře uzavřete, aby si arašídy zachovaly svou dokonalou křupavost.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | ořechy balené FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | Složení: Arašídy 29 %, pšeničná mouka, modifikovaný a kukuřičný škrob, cukr, slunečnicový olej, sójová omáčka, dextrin, wasabi 0,27 %, sůl, barvivo E141i, E500, E503, chilli koření ALERGENY JSOU PODTRŽENY, může obsahovat jinÉ skořápkovÉ plody, může obsahovat lískovÉ ořechy, lepek, soja, |
| Úprava | Arašídy v těstíčku |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | Skladujte v suchu a temnu a chraňte před přímým slunečním zářením. |
| Balení | 250g, 500g |
| EAN – 250g | 8594226370174 |
| EAN – 500g | 8594226370181 |
Omrkněte ještě tyto poklady