Minutový banánový chia puding 500 g
Banánový chia puding Nutričně vyvážená a chuťově bohatá...
Nutričně vyvážená a chuťově bohatá volba pro vaši snídani
Kombinace vysoce kvalitních přírodních surovin, pravého lyofilizovaného banánu a 81% čokolády zajišťuje vynikající chuť i optimální přísun živin bez přidaného rafinovaného cukru.
Celé 500g balení vám vystačí na přibližně 16–17 porcí. Pro přípravu jedné porce smíchejte 30 g směsi (cca 2–3 polévkové lžíce) se 120 ml mléka (rostlinného či živočišného) nebo vody. Důkladně promíchejte a nechte alespoň 10–15 minut nabobtnat, ideálně v lednici. Můžete si ho připravit i večer a nechat uležet přes noc.
Strouhaný kokos, lyofilizovaný banán 30 %, kešu ořechy, mandle, chia semínka (5 %), přírodní zahušťovadlo xantan.
Alergeny: Kešu ořechy, mandle.
| Energetická hodnota | 2 288 kJ / 547 kcal |
| Tuky | 37 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 26 g |
| Sacharidy | 35 g |
| – z toho cukry | 21,7 g |
| Vláknina | 12 g |
| Bílkoviny | 7,4 g |
Skladujte v suchu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | kaše a pudinky FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | strouhaný kokos, lyofilizovaný banán, kešu ořechy, mandle, chia semínka (5 %), přírodní zahušťovadlo xantan |
| Úprava | Chia Puding |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | Skladujte na temném, suchém a chladném místě. |
| Balení | 500 g |
| EAN | 8594226371676 |
Nutričně vyvážená a chuťově bohatá volba pro vaši snídani
Kombinace vysoce kvalitních přírodních surovin, pravého lyofilizovaného banánu a 81% čokolády zajišťuje vynikající chuť i optimální přísun živin bez přidaného rafinovaného cukru.
Celé 500g balení vám vystačí na přibližně 16–17 porcí. Pro přípravu jedné porce smíchejte 30 g směsi (cca 2–3 polévkové lžíce) se 120 ml mléka (rostlinného či živočišného) nebo vody. Důkladně promíchejte a nechte alespoň 10–15 minut nabobtnat, ideálně v lednici. Můžete si ho připravit i večer a nechat uležet přes noc.
Strouhaný kokos, lyofilizovaný banán 30 %, kešu ořechy, mandle, chia semínka (5 %), přírodní zahušťovadlo xantan.
Alergeny: Kešu ořechy, mandle.
| Energetická hodnota | 2 288 kJ / 547 kcal |
| Tuky | 37 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 26 g |
| Sacharidy | 35 g |
| – z toho cukry | 21,7 g |
| Vláknina | 12 g |
| Bílkoviny | 7,4 g |
Skladujte v suchu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | kaše a pudinky FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | strouhaný kokos, lyofilizovaný banán, kešu ořechy, mandle, chia semínka (5 %), přírodní zahušťovadlo xantan |
| Úprava | Chia Puding |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | Skladujte na temném, suchém a chladném místě. |
| Balení | 500 g |
| EAN | 8594226371676 |
Omrkněte ještě tyto poklady