Minutový chia puding lesní směs 500 g
Lesní směs chia puding 500 g Nutričně hodnotná...
Nutričně hodnotná směs s lyofilizovaným ovocem a chia semínky
Kombinace kvalitních přírodních surovin s lyofilizovaným lesním ovocem, kustovnicí a chia semínky. Přirozeně oslazeno zkaramelizovaným kokosovým nektarem pro dokonalou snídani či svačinu.
Pro přípravu jedné porce smíchejte 30 g směsi (cca 2-3 polévkové lžíce) se 120 ml mléka nebo vody. Důkladně promíchejte a nechte alespoň 10-15 minut nabobtnat, ideálně v lednici. Pro optimální konzistenci je možné připravit puding večer a nechat odležet přes noc.
Strouhaný kokos, lyofilizovaný rybíz, borůvky a jahody, zkaramelizovaný kokosový nektar, kustovnice čínská, chia semínka (5 %).
Alergeny: Neobsahuje běžné alergeny.
| Energetická hodnota | 1 562 kJ / 373 kcal |
| Tuky | 16,7 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 13,3 g |
| Sacharidy | 50 g |
| – z toho cukry | 33,3 g |
| Vláknina | 16,7 g |
| Bílkoviny | 6,7 g |
Skladujte v suchu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | kaše a pudinky FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | strouhaný kokos, lyofilizovaný rybíz, borůvky a jahody, zkaramelizovaný kokosový nektar, kustovnice čínská, chia semínka (5 %) |
| Úprava | Chia Puding |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | Skladujte na temném, suchém a chladném místě. |
| Balení | 500 g |
| EAN | 8594226371690 |
Nutričně hodnotná směs s lyofilizovaným ovocem a chia semínky
Kombinace kvalitních přírodních surovin s lyofilizovaným lesním ovocem, kustovnicí a chia semínky. Přirozeně oslazeno zkaramelizovaným kokosovým nektarem pro dokonalou snídani či svačinu.
Pro přípravu jedné porce smíchejte 30 g směsi (cca 2-3 polévkové lžíce) se 120 ml mléka nebo vody. Důkladně promíchejte a nechte alespoň 10-15 minut nabobtnat, ideálně v lednici. Pro optimální konzistenci je možné připravit puding večer a nechat odležet přes noc.
Strouhaný kokos, lyofilizovaný rybíz, borůvky a jahody, zkaramelizovaný kokosový nektar, kustovnice čínská, chia semínka (5 %).
Alergeny: Neobsahuje běžné alergeny.
| Energetická hodnota | 1 562 kJ / 373 kcal |
| Tuky | 16,7 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 13,3 g |
| Sacharidy | 50 g |
| – z toho cukry | 33,3 g |
| Vláknina | 16,7 g |
| Bílkoviny | 6,7 g |
Skladujte v suchu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | kaše a pudinky FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | strouhaný kokos, lyofilizovaný rybíz, borůvky a jahody, zkaramelizovaný kokosový nektar, kustovnice čínská, chia semínka (5 %) |
| Úprava | Chia Puding |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | Skladujte na temném, suchém a chladném místě. |
| Balení | 500 g |
| EAN | 8594226371690 |