Minutová ovesná kaše lískový ořech a čokoláda 500 g
Ovesná kaše lískový ořech a čokoláda Nutričně bohatá...
Nutričně bohatá směs pro dokonalou snídani nebo svačinu
Kombinace jemných ovesných vloček, křupavých lískových ořechů, kešu, vlašských ořechů a kousků 81% hořké čokolády. Příjemnou sladkost dodává přírodní kokosový nektar.
Z 500g balení připravíte přibližně 10 porcí. Pro jednu porci odeberte 50 g směsi (cca 4-5 polévkových lžic) a zalijte 150-180 ml horké vody nebo oblíbeného mléka. Důkladně promíchejte a nechte 3-5 minut odstát, dokud kaše nezíská požadovanou krémovou konzistenci.
Ovesné vločky jemné, lísková jádra loupaná, kešu natural, strouhaný kokos, chia semínka, len zlatý, vlašský ořech, 81% čokoláda, kokosový nektar.
Alergeny: Ovesné vločky (lepek), lískové ořechy, kešu ořechy, vlašské ořechy.
| Energetická hodnota | 1 954 kJ / 467 kcal |
| Tuky | 28 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 9 g |
| Sacharidy | 43 g |
| – z toho cukry | 5 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bílkoviny | 9 g |
Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | kaše a pudinky FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | ovesné vločky jemné; kešu natural; mandle natural; kokos strouhaný; vlašské ořechy; chia semínka; len zlatý; 81% čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulg. slunečnicový lecitin, vanilkový extrakt); kokosový nektar |
| Úprava | Ovesná kaše |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | Skladujte na temném, suchém a chladném místě. |
| Balení | 500 g |
| EAN | 8594226371836 |
Nutričně bohatá směs pro dokonalou snídani nebo svačinu
Kombinace jemných ovesných vloček, křupavých lískových ořechů, kešu, vlašských ořechů a kousků 81% hořké čokolády. Příjemnou sladkost dodává přírodní kokosový nektar.
Z 500g balení připravíte přibližně 10 porcí. Pro jednu porci odeberte 50 g směsi (cca 4-5 polévkových lžic) a zalijte 150-180 ml horké vody nebo oblíbeného mléka. Důkladně promíchejte a nechte 3-5 minut odstát, dokud kaše nezíská požadovanou krémovou konzistenci.
Ovesné vločky jemné, lísková jádra loupaná, kešu natural, strouhaný kokos, chia semínka, len zlatý, vlašský ořech, 81% čokoláda, kokosový nektar.
Alergeny: Ovesné vločky (lepek), lískové ořechy, kešu ořechy, vlašské ořechy.
| Energetická hodnota | 1 954 kJ / 467 kcal |
| Tuky | 28 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 9 g |
| Sacharidy | 43 g |
| – z toho cukry | 5 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bílkoviny | 9 g |
Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | kaše a pudinky FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | ovesné vločky jemné; kešu natural; mandle natural; kokos strouhaný; vlašské ořechy; chia semínka; len zlatý; 81% čokoláda (kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulg. slunečnicový lecitin, vanilkový extrakt); kokosový nektar |
| Úprava | Ovesná kaše |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | Skladujte na temném, suchém a chladném místě. |
| Balení | 500 g |
| EAN | 8594226371836 |
Omrkněte ještě tyto poklady