Levandule sirup 500 ml
Levandule sirup 500 ml V hlavních rolích výluh...
V hlavních rolích výluh z lístků a květů voňavé levandule, 100% bio citrónová šťáva a kvalitní třtinový cukr. Pouze kvalitní ingredience a moře lásky z Bílých Karpat. Jednoduché a tak dobré! To je náš ručně vyráběný levandulový sirup!
Jak si náš sirup nejlépe vychutnat?
Smíchaný s kohoutkovkou, trochou ledu a snítkou máty, když potřebujeme osvěžit. Pár kapek do horké vody s kolečkem citrónu, když potřebujeme zahřát. Na krásné ráno i na dobré spaní. Levandulový sirup prostě milujeme.
| Výživové údaje | na 100g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 898 kJ / 214 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 55 g |
| - z toho cukry | 53,9 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0,2 g |
| Sůl | 0 g |
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | KOLDOKOL s.r.o. Krhov 108, 687 71 Bojkovice |
| Složení | třtinový cukr, vodní výluh z levandule lékařské (Lavandula angustifolia) 38 %, bio citrónová šťáva |
| Úprava | Sirup |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | po otevření je mu dobře v lednice při teplotě 4–8 °C. Spotřebujte do 4 týdnů. Sirup nemá rád přímé sluneční záření a extrémní teploty. Sedlina není na závadu, naopak je důkazem přírodního původu sirupu. |
| Balení | 500 ml |
| EAN | 8594165356604 |
V hlavních rolích výluh z lístků a květů voňavé levandule, 100% bio citrónová šťáva a kvalitní třtinový cukr. Pouze kvalitní ingredience a moře lásky z Bílých Karpat. Jednoduché a tak dobré! To je náš ručně vyráběný levandulový sirup!
Jak si náš sirup nejlépe vychutnat?
Smíchaný s kohoutkovkou, trochou ledu a snítkou máty, když potřebujeme osvěžit. Pár kapek do horké vody s kolečkem citrónu, když potřebujeme zahřát. Na krásné ráno i na dobré spaní. Levandulový sirup prostě milujeme.
| Výživové údaje | na 100g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 898 kJ / 214 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 55 g |
| - z toho cukry | 53,9 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0,2 g |
| Sůl | 0 g |
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | KOLDOKOL s.r.o. Krhov 108, 687 71 Bojkovice |
| Složení | třtinový cukr, vodní výluh z levandule lékařské (Lavandula angustifolia) 38 %, bio citrónová šťáva |
| Úprava | Sirup |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | po otevření je mu dobře v lednice při teplotě 4–8 °C. Spotřebujte do 4 týdnů. Sirup nemá rád přímé sluneční záření a extrémní teploty. Sedlina není na závadu, naopak je důkazem přírodního původu sirupu. |
| Balení | 500 ml |
| EAN | 8594165356604 |
Omrkněte ještě tyto poklady