Mandle natural neloupané
Mandle natural neloupané Velké, sladké a měkké mandle...
Velké, sladké a měkké mandle
Skutečný poklad zdravé výživy, který si zamilujete na první ochutnání. Ideální volba pro chutný a výživný doplněk vašeho jídelníčku.

Naše neloupané mandle jsou nejen mimořádně velké, sladké a měkké, ale představují i perfektní zdroj energie a živin. Díky přirozeně vysokému obsahu bílkovin a zdravých tuků vás spolehlivě zasytí na dlouhou dobu. Jsou tak skvělým parťákem nejen pro sportovce, ale pro každého, kdo si chce udržet vyvážený jídelníček a mít svou hmotnost pod kontrolou.

Mandle 100 %.
Alergeny: Mandle
| Energetická hodnota | 2 423 kJ / 579 kcal |
| Tuky | 49,9 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 3,8 g |
| Sacharidy | 21,6 g |
| – z toho cukry | 4,3 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 21,1 g |
| Sůl | 0 g |
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | ořechy balené FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | mandle 100% ALERGENY JSOU PODTRŽENY, může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, může obsahovat stopy lískových ořechů, Může obsahovat stopy arašídů |
| Úprava | Ořechy natural neloupané |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | Skladujte v suchu a temnu a chraňte před přímým slunečním zářením. |
| Balení | 250g, 500g |
| EAN – 250g | 8594226370792 |
| EAN – 500g | 8594226370808 |
Velké, sladké a měkké mandle
Skutečný poklad zdravé výživy, který si zamilujete na první ochutnání. Ideální volba pro chutný a výživný doplněk vašeho jídelníčku.

Naše neloupané mandle jsou nejen mimořádně velké, sladké a měkké, ale představují i perfektní zdroj energie a živin. Díky přirozeně vysokému obsahu bílkovin a zdravých tuků vás spolehlivě zasytí na dlouhou dobu. Jsou tak skvělým parťákem nejen pro sportovce, ale pro každého, kdo si chce udržet vyvážený jídelníček a mít svou hmotnost pod kontrolou.

Mandle 100 %.
Alergeny: Mandle
| Energetická hodnota | 2 423 kJ / 579 kcal |
| Tuky | 49,9 g |
| – z toho nasycené mastné kyseliny | 3,8 g |
| Sacharidy | 21,6 g |
| – z toho cukry | 4,3 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 21,1 g |
| Sůl | 0 g |
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | ořechy balené FitMar / Peanut Company s.r.o., Bratří Čapků 1747/13, 568 02 Svitavy |
| Složení | mandle 100% ALERGENY JSOU PODTRŽENY, může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů, může obsahovat stopy lískových ořechů, Může obsahovat stopy arašídů |
| Úprava | Ořechy natural neloupané |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | Skladujte v suchu a temnu a chraňte před přímým slunečním zářením. |
| Balení | 250g, 500g |
| EAN – 250g | 8594226370792 |
| EAN – 500g | 8594226370808 |
Omrkněte ještě tyto poklady