Meduňka a heřmánek sirup 500 ml
Meduňka a heřmánek sirup 500 ml Zažijte jemné...
Zažijte jemné pohlazení v každé kapce poctivého sirupu. Suroviny pečlivě vybíráme, proto si sirup zachovává perfektní chuť i aroma.
Jak si sirup vychutnat?
Bylinný sirup chutná nejlépe se studenou vodou/sodou v poměru 1:10. Výborně se ale hodí i do teplého čaje, netradiční zmrzliny nebo chutných míchaných alko i nealko nápojů.
| Výživové údaje | na 100g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 890 kJ / 213 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 55 g |
| - z toho cukry | 52 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0,3 g |
| Sůl | 0,1 g |
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | KOLDOKOL s.r.o. Krhov 108, 687 71 Bojkovice |
| Složení | třtinový cukr, vodní výluh z meduňky lékařské a heřmánku pravého (Melissa officinalis a Matricaria chamomilla) 38 %, bio citrónová šťáva. |
| Úprava | Sirup |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | I když sirup mizí až příliš rychle, po otevření ho uložte do lednice při teplotě 4–8 °C a spotřebujte do 4 týdnů. Sirupu nesvědčí přímé sluneční záření a extrémní teploty. Sirup je nefiltrovaný, sedlina není na závadu, naopak je důkazem použití zcela přírodních surovin. |
| Balení | 500 ml |
| EAN | 8594165356635 |
Zažijte jemné pohlazení v každé kapce poctivého sirupu. Suroviny pečlivě vybíráme, proto si sirup zachovává perfektní chuť i aroma.
Jak si sirup vychutnat?
Bylinný sirup chutná nejlépe se studenou vodou/sodou v poměru 1:10. Výborně se ale hodí i do teplého čaje, netradiční zmrzliny nebo chutných míchaných alko i nealko nápojů.
| Výživové údaje | na 100g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 890 kJ / 213 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 55 g |
| - z toho cukry | 52 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0,3 g |
| Sůl | 0,1 g |
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | KOLDOKOL s.r.o. Krhov 108, 687 71 Bojkovice |
| Složení | třtinový cukr, vodní výluh z meduňky lékařské a heřmánku pravého (Melissa officinalis a Matricaria chamomilla) 38 %, bio citrónová šťáva. |
| Úprava | Sirup |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | I když sirup mizí až příliš rychle, po otevření ho uložte do lednice při teplotě 4–8 °C a spotřebujte do 4 týdnů. Sirupu nesvědčí přímé sluneční záření a extrémní teploty. Sirup je nefiltrovaný, sedlina není na závadu, naopak je důkazem použití zcela přírodních surovin. |
| Balení | 500 ml |
| EAN | 8594165356635 |
Omrkněte ještě tyto poklady