Yerba maté sirup 500 ml
Yerba maté sirup 500 ml Náš yerba maté...
Náš yerba maté sirup vyrábím ručně podle naší rodinné receptury. K výluhu přidáváme kvalitní třtinový cukr a čerstvou citronovou šťávu. Jeho neodolatelně osvěžující chuť si zamilují nejen příznivci tohoto slavného jihoamerického nápoje!
Jak si náš sirup nejlépe vychutnat?
Když potřebujete probrat hlavu. Když chcete nastartovat tělo. Když si chcete jen tak pochutnat na něčem osvěžujícím. V teplé i studené variantě. Yerba maté sirup se o vás postará!
| Výživové údaje | na 100g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 903 kJ / 216 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 56 g |
| - z toho cukry | 55 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0,3 g |
| Sůl | 0,1 g |
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | KOLDOKOL s.r.o. Krhov 108, 687 71 Bojkovice |
| Složení | třtinový cukr, vodní výluh z Yerba maté - cesmíny paraguajské, citrónová šťáva bio |
| Úprava | Sirup |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | po otevření je mu nejlépe v lednice při teplotě 4–8 °C. Spotřebujte do 4 týdnů. Sirup nemá rád přímé sluneční záření a extrémní teploty. Sedlina není na závadu, naopak je důkazem přírodního původu sirupu. |
| Balení | 500 ml |
| EAN | 8594165359247 |
Náš yerba maté sirup vyrábím ručně podle naší rodinné receptury. K výluhu přidáváme kvalitní třtinový cukr a čerstvou citronovou šťávu. Jeho neodolatelně osvěžující chuť si zamilují nejen příznivci tohoto slavného jihoamerického nápoje!
Jak si náš sirup nejlépe vychutnat?
Když potřebujete probrat hlavu. Když chcete nastartovat tělo. Když si chcete jen tak pochutnat na něčem osvěžujícím. V teplé i studené variantě. Yerba maté sirup se o vás postará!
| Výživové údaje | na 100g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 903 kJ / 216 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 56 g |
| - z toho cukry | 55 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 0,3 g |
| Sůl | 0,1 g |
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Výrobce | KOLDOKOL s.r.o. Krhov 108, 687 71 Bojkovice |
| Složení | třtinový cukr, vodní výluh z Yerba maté - cesmíny paraguajské, citrónová šťáva bio |
| Úprava | Sirup |
| Země původu | Vyrobeno v Česku |
| Skladování | po otevření je mu nejlépe v lednice při teplotě 4–8 °C. Spotřebujte do 4 týdnů. Sirup nemá rád přímé sluneční záření a extrémní teploty. Sedlina není na závadu, naopak je důkazem přírodního původu sirupu. |
| Balení | 500 ml |
| EAN | 8594165359247 |
Omrkněte ještě tyto poklady